5 października 2022r. w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy występ przed Panią Dyrektor.

Dzieci zaprezentowały piosenki i wierszyk których nauczyły się podczas krótkiego pobytu w przedszkolu.  Wszystkie przedszkolaki dzielnie stawiły czoła wyzwaniu i odważnie się zaprezentowały.  Swoim radosnym  występem udowodniły, że zasługują na przyjęcie w poczet społeczności naszego przedszkola.

Z wielką dumą i przejęciem dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor dokonała pasowania przez dotknięcie ramienia każdego dziecka  ogromnym ołówkiem. Na twarzach przedszkolaków widać było powagę i dumę, że w tym dniu, oni są najważniejsi.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy rozwijania swoich licznych talentów oraz radosnego i twórczego pobytu w przedszkolu, a rodzicom dumy ze swoich pociech.