Zajęcia muzyczne w grupie I "Zuchy"

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedził muzyk Pan Łukasz, tata jednego z wychowanków naszego przedszkola. Spotkanie to zorganizowane zostało w związku z realizowanym tematem tygodnia ,,Wszystko jest muzyką”. Pan Łukasz podzielił się swoją pasją z przedszkolakami z grupy I Zuchy. Dzieci poznały takie instrumenty jak saksofon i trąbka. Prezentacja instrumentów oraz muzyczne zabawy sprawiły wiele radości małym przedszkolakom. Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi za poświęcony nam czas i zapoznanie dzieci z instrumentami.

104 rocznica zaślubin Polski z morzem

104 lata minęły od zaślubin Polski z morzem. W sobotę nasze najstarsze przedszkolaki były obecne na uroczystości poświęconej tej rocznicy.

Przedszkolne uroczystości z okazji "Dnia Babci i Dziadka"

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Właśnie z okazji ich święta dzieci przygotowały program artystyczny. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.
Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi.
To były naprawdę wyjątkowe spotkania, pełne uśmiechu, radości i wzruszenia. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Wszystkie dzieci cieszyły się że mogły w końcu zaprosić swoich dziadków i babcie do przedszkola, ponieważ było to pierwsze spotkanie od czasu pandemii.

Wizyta w Puckim Hospicjum

Nasze przedszkole organizowało świąteczną zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy na rzecz puckiego hospicjum pod hasłem "Dary jak marzenia". Pani Dyrektor wraz z grupą 6-latków odwiedziła hospicjum aby przekazać uzbierane dary. Dzieci zaprezentowały krótki występ świąteczny dla podopiecznych placówki oraz wręczyli podarunki przygotowane przez dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola.