Odwiedziny Szkoły Muzycznej

Z okazji jubileuszu 40-lecia działalności Państwowej Szkoły Muzycznej I st. pani Dyrektor wraz z delegacją naszego przedszkola odwiedziła Szkołę, by złożyć życzenia i gratulacje. Jeszcze raz życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w realizacji zamierzeń.

Przedstawienie pt. "Grypa"

W tym tygodniu ponownie gościliśmy Panie z Puckiego Klubu Seniora. Tym razem, przyjechały do nas z przedstawienie pt. "Grypa". Dzieci z zainteresowaniem obejrzały spektakl, nie zabrakło również wspólnych tańców. Dziękujemy za mile spędzony czas!

Dzień Edukacji Narodowej 2024

W dniu 14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W trakcie uroczystości nie mogło zabraknąć występów przedszkolaków. Dziękujemy przedstawicielom Urzędu Miasta, Rady rodziców oraz wszystkim, którzy uświetnili naszą uroczystość.

Pasowanie na Przedszkolaka 2024

W tym tygodniu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Pani Dyrektor przy pomocy ogromnego ołówka, dotknęła ramienia każdego dziecka. Na pamiątkę każde z dzieci otrzymało upominki. Gratulacje dla wszystkich pasowanych dzieci, życzymy aby każdy dzień był wspaniałą przygodą! Niech Wasze marzenia się spełniają!smile